Zadzwoń
501 198 599

wsparcie

Obecnie każda firma, nawet mała, posiada swoją strukturę informatyczną. Rynek, klienci, szybkość komunikacji, wymusiła na każdym zbudowanie przynajmniej szczątkowej struktury informatycznej jak np. sklepu internetowego, sieci komputerowej w firmie lub mailingu do potencjalnych klientów.

Każdy z tych elementów pojedynczo daje połowiczny rezultat, a połączenie tych elementów przy naszej pomocy daje efekt kaskadowy. Oferujemy budowę od podstaw, a także rozbudowę istniejącej struktury w Państwa firmie tak aby skutecznie i efektywnie wykorzystać cały potencjał informatyczny bez drastycznych nakładów finansowych.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną obsługę informatyczną mającą na celu stworzenie lub udrożnienie ścieżki informatycznej w swojej firmie. Wyszukujemy punkty zapalne, hamujące tempo pracy oraz wskazujemy brakujące połączenia, które usprawnią płynność wykonywanych działań w Państwa firmie. Dajemy pełną linię wsparcia informatycznego, w tym również własny serwis tele-komputerowy.

Zbudowanie prawidłowego zaplecza informatycznego stanowi duży krok w rozwoju firmy. Pozwala zapomnieć o pilnowaniu narzędzi i otwiera możliwość pełnego skupienia się na prowadzeniu działalności.

 

Nasze działania poparte są 25-letnim doświadczeniem w zakresie informatyki użytkowej, w tym również współpraca z prywatnymi firmami, instytucjami bankowymi oraz państwowymi.

Dysponujemy uprawnieniem do informacji poufnych, co daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa danych będących w Państwa posiadaniu.

Szybki kontakt