Zadzwoń
501 198 599

o nas

Firma PASLAND działa od 1994 roku, czyli nieprzerwanie 22 lata na rynku informatycznym. Zaczynaliśmy w Krakowie, a obecnie, od 15 lat działamy na terenie Łomianek i Warszawy. Wcześniej byliśmy obecni w budynku Zakładów Drzewnych przy ul. Warszawskiej 122 i stąd część Klientów może nas pamiętać.

Od dwóch lat mamy nową siedzibę przy ul. Warszawskiej 93, blisko skrzyżowania z Wiślaną, parę metrów od Rossmana czyli w samym centrum Łomianek. Przed i za budynkiem są parkingi dla Klientów.

W chwili obecnej naszą główną działalnością jest serwis sprzętu komputerowego oraz niewielki sklep z najpotrzebniejszymi akcesoriami z zakresu informatyki.

W naszym serwisie komputerowym stawiamy na szybkość i dokładność wykonania usługi. W gronie stałych Klientów korzystających z naszych serwisu znajdują się firmy nie tylko z terenu Łomianek ale również z Warszawy, Otwocka, Nowego Dworu Mazoieckiego. Osoby tzw. fizyczne wracają do nas w celu skorzystania z kolejnych usług. Gwarantujemy uczciwe i rzetelne podejście do problemów każdego Klienta. Krótkie terminy i przystępne ceny oraz fachową pomoc to składowe elementy naszych usług.

Doświadczenie zawodowe oraz Poświadczenie Bezpieczeństwa z klauzulą „POUFNE” pozwala nam zapewnić wysoki standard oferowanych przez nas usług.

Dodatkowo w naszym sklepie można kupić m.in. komputery, laptopy, monitory, drukarki – nowe i używane. Posiadamy dość dużą ofertę ciekawych, kolorowych pendrivów oraz innych drobiazgów informatycznych (np. okablowanie do telefonów, komputerów, etc.)

Sprzedajemy gotowe produkty jak i montujemy na zlecenie – z elementów zakupionych lub powierzonych.

 

Czekamy już teraz, zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Łomiankach przy ulicy Warszawskiej 93.

 

Stanisław Paszcza

Szybki kontakt